• производство

  Првата производителот да се фокусира onanti-замор душеци во Кина повеќе од 10 години.

 • Гаранција

  12 месеци гаранција на квалитетот на сите производи кои се испраќаат.

 • Сервис

  Ние им служи на некои од најдобрите трговците на мало во светот; Амазон, Филипс, Grainger, се вози медицински и многу повеќе.

 • Корпоративна култура активност со темата на "единство не индивидуализам"

  Тоа е годишниот корпоративна култура учење сезона, оваа година компанијата го збогати обука на владата на корпоративна култура, и тоа веќе не е единствен режим состанок обука, ние имаме повеќе начини да се повеќе во-длабочината и спроведување на нашата корпоративна култура. Во овој месец студија корпоративна култура, з ...

 • Ние сме назад на работа

  Почитувани клиенти, партнери и сите вработени на компанијата: Нова Година нова атмосфера, годината на свињата "Жу Ши Шун Ли"! 13 февруари, 2019 година (деветтиот ден), е првиот ден на изградбата на Xiamen овци душеци. Во новата година, Xiamen овци Матс сосема нов сон во собата плови, официјално започна од ...

 • Известување за одмор-Office затворање за годината на свињата

  Во почитувањето на Кинеската Нова Година на свињи, овци Матс канцеларија и фабрика ќе биде затворена од февруари 1-12, 2019 канцеларии ќе се отвори во нормална време на Среда, Февруари 13, 2019 Ако постои итна истрага за нас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате. Ние ќе бидеме во вашата услуга. Ви благодарам y ...

 • Компанија култура: Годишен компанија партија 2018

  ‘Sheep’ Family At Sheep Mats, we are blessed to have the best team around. In appreciation of our employees’ dedication and hard work in 2018, we took time out to celebrate at Wanda Realm Xiamen North Bay. Our Annual Company Party is a day where we can celebrate and reflect on the accomplishme...

ЗА НАС

Овци Матс е прва и единствена TUV сертификат производител на анти-замор душеци Кина; Sixty- над три милиони единици распоредени низ целиот свет. Тоа се наоѓа во градот Xiamen, кој е еден од главните место за крос-тесно размена продажба.

Нашите главни производи вклучуваат анти-замор душеци кујна, стои маса душеци, индустриски анти-замор душеци, медицински анти-замор душеци, салон за душеци, фитнес јога душеци и душеци. "Комфорни стои секој ден" е она што го бркаат. Ние работиме со многу клиенти, вклучувајќи GRAINGER, Таргет, Филипс, Costco, Амазон, и др.

 

 • OEM / ODM услуга

 • По продажба на услуги

 • онлајн Трговија на големо

WhatsApp Онлајн Chat!