Трговија на големо Анти-фиш Stand Up Биро за МАТ кат извозник и производител | овци

Анти-фиш Stand Up Биро за МАТ кат

Краток опис:

Анти-замор МАТ кат за стоење маси и друга положба работа средини

Изработени од 100% полиуретанска пена која обезбедува цврста уште удобно стои површина

Очертана МАТ со кренати елементи им овозможува на корисникот да се водат, се применуваат здрава притисок на нозе, и се движат за природно

Олеснува тензија телото и го подобрува држењето на телото и промет со ергономски дизајн

Помага во борба против здравствени проблеми поврзани со седентарен начин на живот, кога се комбинираат со стоење маса

Трајни изградба одржува својот интегритет и облик, со секојдневна употреба


детали за производот

Тагови производ

точка

Не-рамни против замор душеци

редовно големина

 26 "X29" X3 "или други големина стандардна или кориснички

облик

Неправилните

материјал

100% СТП пена

моделот

 прилагодено

боја

Црна или Кориснички

Огноотпорните ниво

прилагодено

производ Функција

удобност и поддршка и ефективни

обезбедува силна единствена поддршка

Анти замор, не-навивам, beveled рабови кои го намалуваат трипал потенцијал, отпорност на дамки и лесно да се чисти, без никакви остатоци.

1 година гаранција

сертификација 

TUV, ISO, SGS (или како што треба)

редовна пакување

1PC во ЈП торба, 1pcs / ЦТН


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас