Трговија на големо Comfort отпорност на дамки Не се лизга дното кујна МАТ извозник и производител | овци

Удобност отпорност на дамки Не се лизга дното кујна МАТ

Краток опис:

Ние и ветуваме на: Нашиот стандарден душеци ќе им овозможи на јајца да падне од височина од 3 метри без да се прекрши.

Дигитални инкџет печатење, индивидуализира сложени модели, светли бои, нежни модели, парична казна detailsClose на земјата, не е извиткана, сеф, трипал-доказ;
Структура на производот:

①Wear отпорни, солза отпорни, лесно се чистат, може да се изменуваат во различни бои, модели;

②PU пена: Со добра еластичност и поддршка, да се зголеми делот за поддршка при стоење на табанот на стапалото, ефикасно да се намали притисокот на ногата;

③SBR против пролизгување поддршка: Добар против пролизгување ефект за да се спречи опасности поради лизгање;
Пламен retardant рејтинг: Добар против пролизгување ефект за да се спречи опасности поради лизгање;
Квалитетот на производот: Квалитет инспекција се врши по секоја операција;
Тест: Производот нема да бидат оштетени по 30.000 пати на pedaling во истиот дел.
3D печатење визуелен ефект.


детали за производот

Тагови производ

точка

Кујна анти-замор душеци

редовно големина

 20 "* 30" / 20 "* 32" / 20 "* 36" / 20 "* 39" / или кориснички

дебелина

3/4 ", 5/8" или прилагодено

материјал

Топ ПВЦ кожа, СТП пена во внатрешноста, анти-се лизга поддршка

Моделот / во боја

прилагодено

користење

Кујна, канцеларија, работна станица, дневна соба, болница, старечки дом (секоја прилика што треба да стои за долго време)

производ Функција

¾ "Дебела за максимална удобност и поддршка и ефективни

На ¾ "обезбедува силна единствена поддршка

Анти замор, не-навивам, beveled рабови кои го намалуваат трипал потенцијал, отпорност на дамки и лесно да се чисти, без никакви остатоци.

1 година гаранција

сертификација 

TUV, ISO, SGS (или како што треба)

редовна пакување

1PC во ЈП торба, 10pcs / ЦТН


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас