• Prodhim

  prodhuesi i parë për të përqëndrohet Mats onanti-lodhje në Kinë mbi 10 vjet.

 • garanci

  garanci të cilësisë 12 muaj për të gjitha produktet e dërguar.

 • shërbim

  Ne të shërbejë disa nga shitësit të lartë në botë; Amazon, Phillips, Grainger, Drive mjekësore dhe më shumë.

 • Pse rrobat e salloneve janë kaq të njohura?

  Mathët e Sallonit Anti-Lodhje janë thelbësore sepse stilistët janë në këmbë gjatë gjithë ditës. Rrogozat kundër lodhjes përreth karrigeve të salloneve ose karrigeve të berberëve ju ndihmojnë juve dhe stilistët tuaj të ndjeheni më mirë dhe më pak të lodhur gjatë gjithë ditës së punës. Duke zvogëluar dhimbjen dhe rraskapitjen, këto rrogozë do të paguajnë vetë në reco ...

 • Mirësevini në 2021 China Show Sport

  2021 China Sport Show Opens Today! Sheep Anti-Fatigue Mats Co. LTD as one of the leading global Exercise Equipment Mat manufacturer & supplier attends this exhibition at Booth 2.1F221. Find out more information about Sheep Anti-Fatigue Mats information at https://www.sheepmats.com.  

 • Trashësia më e mirë për një Mat Ushtrimi

  Rrogozat e stërvitjes janë një pajisje shtesë e dobishme për stërvitje, duke siguruar amortizim dhe mbështetje për makinerinë dhe trupin tuaj, madje edhe mbrojtje për dyshemenë poshtë jush. Matsët më të mirë të pajisjeve për ushtrime janë krijuar për ta bërë rutinën tuaj të fitnesit të rehatshme dhe mund të përdoren për punë rutine, biçikleta ...

 • Çfarë Trendi Tani: Rrobat Berberë Anti-Lodhje

  { display: none; } As a leading Anti-Fatigue Salon Mats/ Barber Floor Mats Manufacturer, we have over 16 Years professional development, design & production of Anti-Fatigue Salon Mats. Feature: Large Space and High Quality– Our salon mat made from extremely comfortable high-density foam, la...

 • IMG_9645

RRETH NESH

Mats dele është prodhuesi i parë dhe vetëm TUV certifikuar Kinës e Mats anti-lodhje; Mbi sixty- tre milion njësi të vendosur në të gjithë botën. Është e vendosur në qytetin Xiamen, e cila është një vend i madh për kryq shkëmbime Strait shitjes.

Produktet tona kryesore përfshijnë Mats anti-lodhje kuzhine, këmbë Mats tavolinë, Mats industriale anti-lodhje, mjekësore Mats anti-lodhje, Mats sallon, Mats palestër dhe Mats yoga. "Rehatshme në këmbë çdo ditë" është ajo që ne ndjekje. Ne jemi duke punuar me një shumë të klientëve, duke përfshirë Grainger, objektiv, Philipps, Costco, Amazon, etj.

 

 

 

 

 • Pas shitjes shërbimi

  Pas shitjes shërbimi

 • Wholesale online

  Wholesale online

 • shërbim OEM / ODM

  shërbim OEM / ODM