Rreth nesh

Dele Xiamen Anti-Fatigue Mat Co, Ltd

fabrika-1-1024x547

Mats dele është prodhuesi i parë dhe vetëm TUV certifikuar Kinës e Mats anti-lodhje; Mbi sixty- tre milion njësi të vendosur në të gjithë botën. Është e vendosur në qytetin Xiamen, e cila është një vend i madh për kryq shkëmbime Strait shitjes.

Produktet tona kryesore përfshijnë Mats anti-lodhje kuzhine, këmbë Mats tavolinë, Mats industriale anti-lodhje, mjekësore Mats anti-lodhje, Mats sallon, Mats palestër dhe Mats yoga. "Rehatshme në këmbë çdo ditë" është ajo që ne ndjekje. Ne jemi duke punuar me një shumë të klientëve, duke përfshirë Grainger, objektiv, Philipps, Costco, Amazon, etj

Pse ne jemi këtu
kulturë
Avantazhet konkurruese
Pse ne jemi këtu

Mats Dele ekziston për të frymëzuar aktive, jeteses shëndetshme me produktet që e bëjnë Wellness dhe palestër arritshëm dhe të kënaqshme për të gjithë. Ne gjejmë mënyra të reja për të rritur përvojën e konsumatorit nga risi të vazhdueshme ndjek, dhe zhvillimin e produkteve të kualitetit të lartë për të përmbushur nevojat e klientëve tanë evoluon.

kulturë

Mats dele është një kompani që ka shpërthyer në rritje, si dhe janë sinonim me kulturë unike e kompanisë.

Mats Dele ofron një fokus në punën në grup dhe komunikimi i hapur, një atmosferë konkurruese që nxit rritjen personale dhe të nxënit dhe përfitime të mëdha. Mats dele është një kompani që shkon nga rruga e saj për të dhënë punonjësit projekte sfiduese dhe pastaj të sigurojë besimin dhe mbështetjen për të ndihmuar ata të përmbushur këto sfida me sukses.

Avantazhet konkurruese

1. Mbi 10 vjet të zhvillimit mat anti-lodhje dhe përvojë të prodhimit.
2. Mbi 10 vjet përvojë OEM / ODM.
3. Prodhimi kapacitet të plotë: Hartimi i derdhur injeksion-Testing-Delivery-Service.
4. defekte Low: kontrollin e produkteve të dëmtuar brenda 3%.
5. Ofrimit të shpejtë: 25 ditë për qëllim të madh.
6. Garanci gjata: 12 muaj.

fabrika-5-1024x561
fabrika-2-1024x528
Rreth-Us-banner1
fabrika-7-1024x521