FAQ

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Çfarë është Ahome?

Ahome është Kina e parë dhe e vetme kalon gjermane (TUV) standardet e certifikimit CE prodhues dhe eksportues i Mats anti-lodhje kryesore.

Sa i madh është Ahome?

153 punonjës krejtësisht, 20 profesionale R & D ekip, 5 inxhinierë të lartë dhe 20 shitjet e njerëzve. 90% e produktit janë shitur në më shumë se 50 vende dhe rajone të tilla si Amerika, Japonia, Korea e Jugut, Kanada, Evropë, Amerikën e Jugut, Australi, dhe më shumë.

Cila është vlera kryesore e Ahome?

Ahome miraton një produkte-kryesisht të reja mujore nuk janë të sheshtë Mats tavolinë këmbë, Mats tavolinë standarde këmbë dhe vazhdimisht përhapur cilësinë e produkteve për çdo person, çdo zemër të konsumatorëve. "Krijo ngushëllim efikas" përbëjnë një markë të plotë Ahome.

Cilat janë produktet Ahome kryesore?

Ahome është e specializuar në prodhim, marketing dhe R & D e Mats jo të sheshtë dhe të sheshtë tavolinë këmbë, kuzhinë Mats Mats rehati, mjekësore, Mats kirurgjikale dysheme dhe Mats berber dhe kështu me radhë.

Çfarë mund të përdoren dhe aplikohen produkte Ahome?

Anti - Mats lodhje  janë provuar për të rritur produktivitetin dhe për të ulur mbrapa, gju dhe qafë lëndime dhe hidhërim. Aplikimi-Industrial, Shitje me pakicë, Home, Mikpritjes, Mail Rooms, Counters, zonat e lagësht, etj

Duan të punojnë me ne?