Shumicë Anti-shqip Stand Up Desk Mat për Floor Exporter dhe Prodhuesi | dhen

Anti-shqip Stand Up Mat Desk për dysheme

Përshkrim i shkurtër:

Anti-lodhje mat kat për tavolina në këmbë dhe mjedise të tjera të punës në këmbë

Bërë nga 100% shkume poliuretani që siguron një firmë ende sipërfaqe të rehatshme në këmbë

mat contoured me elemente ngritura lejon përdoruesin të shtrihet, ushtrojnë presion të shëndetshme për këmbët, dhe të lëvizin natyrshëm

Heq tensionin e trupit dhe përmirëson sjellje dhe qarkullimin me një dizajn ergonomik

Ndihmon çështjet e shëndetit luftarake lidhur me një mënyrë jetese i ulur, kur kombinohet me tavolinë këmbë

ndërtimi të qëndrueshme ruan integritetin e saj dhe formën me përdorim të përditshëm


Detail Product

Produkt Tags

artikull

Jo-banesë Mats Anti lodhje

rregullt Size

 26 "X29" X3 "ose madhësia tjetër standar ose të përshtatur

formë

i parregullt

material

100% shkumë PU

model

 customized

Ngjyrë

Zezë ose Customized

Niveli zjarri-provë

customized

Karakteristikë e produktit

rehati dhe mbështetje dhe kosto-efektive

siguron mbështetje të fortë e vetme

Anti lodhje, jo-curl, edges beveled që reduktojnë fikje potencial, njollë rezistente dhe të lehtë për të pastruar, pa asnjë mbetje.

1 vit garanci

vërtetim 

TUV, ISO, SGS (ose si ju duhet)

rregullt Paketimi

1PC në një qese PE, 1pcs / CTN


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne