Shumicë Comfort Stain Resistant jo-shqip Bottom mat kuzhine Exporter dhe Prodhuesi | dhen

Comfort Stain Resistant jo-shqip mat Bottom kuzhinë

Përshkrim i shkurtër:

Ne premtojmë: Mats tona standarde do të lejojë vezë të bien nga një lartësi prej 3 metrash pa thyer.

Shtypjen Digital bojë, modelet përshtatshëm komplekse, ngjyra të ndritshme, modelet e delikate, detailsClose gjobë në tokë, nuk bëni, Safe, fikje-provë;
Struktura Produkt:

①Wear-rezistente, lot-rezistente, të lehtë për të pastruar, mund të personalizohet në një larmi të ngjyrave, modeleve;

②PU shkumë: Me elasticitet të mirë dhe mbështetjen, të rritur zonën mbështetje kur qëndron në shputën e këmbës, në mënyrë efektive të reduktojë presionin e këmbës;

③SBR anti-shqip mbështetjen e: Good efekt anti-shqip për të parandaluar rreziqet e sigurisë për shkak të rrëshqitje;
Flaka retardant rating: Good efekt anti-shqip për të parandaluar rreziqet e sigurisë për shkak të rrëshqitje;
Cilësisë së produkteve: Inspektimi i cilësisë kryhet pas çdo operacioni;
Test: Produkti nuk do të dëmtohet, pasi 30.000 kohë pedaling në të njëjtën pjesë.
3D shtypura efekt vizual.


Detail Product

Produkt Tags

artikull

Mats kuzhinë Anti-Fatigue

rregullt Size

 20 "* 30" / 20 "* 32" / 20 "* 36" / 20 "* 39" / ose të përshtatur

Trashësia

3/4 ", 5/8" ose Custom

material

Top lëkurë PVC, shkumë PU brenda, anti-shqip mbështetjen

Model / Color

customized

përdorim

Kuzhina, Zyra, stacioni i punuar, Living Room, Spitali, shtëpi Nursing (Çdo rast që duhet të qëndrojnë për kohë të gjatë)

Karakteristikë e produktit

¾ "trashë për rehati maksimale dhe mbështetje dhe kosto-efektive

Në ¾ "ofron mbështetje të fortë e vetme

Anti lodhje, jo-curl, edges beveled që reduktojnë fikje potencial, njollë rezistente dhe të lehtë për të pastruar, pa asnjë mbetje.

1 vit garanci

vërtetim 

TUV, ISO, SGS (ose si ju duhet)

rregullt Paketimi

1PC në një qese PE, 10pcs / CTN


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne