Lajme

 • Pse rrobat e salloneve janë kaq të njohura?

  Pse rrobat e salloneve janë kaq të njohura?

  Mathët e Sallonit Anti-Lodhje janë thelbësore sepse stilistët janë në këmbë gjatë gjithë ditës. Rrogozat kundër lodhjes përreth karrigeve të salloneve ose karrigeve të berberëve ju ndihmojnë juve dhe stilistët tuaj të ndjeheni më mirë dhe më pak të lodhur gjatë gjithë ditës së punës. Duke zvogëluar dhimbjen dhe rraskapitjen, këto rrogozë do të paguajnë vetë në reco ...
  Lexo më shumë
 • Mirësevini në 2021 China Show Sport

  Mirësevini në 2021 China Show Sport

  2021 China Sport Show Opens Today! Sheep Anti-Fatigue Mats Co. LTD as one of the leading global Exercise Equipment Mat manufacturer & supplier attends this exhibition at Booth 2.1F221. Find out more information about Sheep Anti-Fatigue Mats information at https://www.sheepmats.com.  
  Lexo më shumë
 • Trashësia më e mirë për një Mat Ushtrimi

  Trashësia më e mirë për një Mat Ushtrimi

  Rrogozat e stërvitjes janë një pajisje shtesë e dobishme për stërvitje, duke siguruar amortizim dhe mbështetje për makinerinë dhe trupin tuaj, madje edhe mbrojtje për dyshemenë poshtë jush. Matsët më të mirë të pajisjeve për ushtrime janë krijuar për ta bërë rutinën tuaj të fitnesit të rehatshme dhe mund të përdoren për punë rutine, biçikleta ...
  Lexo më shumë
 • Çfarë Trendi Tani: Rrobat Berberë Anti-Lodhje

  Çfarë Trendi Tani: Rrobat Berberë Anti-Lodhje

  { display: none; } As a leading Anti-Fatigue Salon Mats/ Barber Floor Mats Manufacturer, we have over 16 Years professional development, design & production of Anti-Fatigue Salon Mats. Feature: Large Space and High Quality– Our salon mat made from extremely comfortable high-density foam, la...
  Lexo më shumë
 • Gezuar Diten e Nenes!

  Gezuar Diten e Nenes!

  Sheep Anti-Fatigue Mats would like to wish all the mothers out there a very Happy Mother’s Day! We hope your day is full of joy, and may you spend it surrounded by family and loved ones. This is your day!        
  Lexo më shumë
 • Ftesë për Shfaqjen Sportive të Kinës 2021

  Ftesë për Shfaqjen Sportive të Kinës 2021

  Sheep Anti-Fatigue Mat will attend the 2021 China Sport Show held on May 19th-22th in Shanghai-China. If you are interested in our High Density Exercise Equipment Mats you can come to the exhibition, we are at Booth 2.1F221.  
  Lexo më shumë
 • Ekspozita 2021 CCEE (ShenZhen) Hapet Dje

  Ekspozita 2021 CCEE (ShenZhen) Hapet Dje

  2021 CCEE(ShenZhen) Exhibition Opens Yesterday! Sheep Anti-Fatigue Mats Co. LTD as a global Anti-Fatigue Floor Mats supplier, Exercise Equipment Mats Manufacturer, attends this exhibition at Booth 4B12-4B13. Click here for more information about Sheep Anti-Fatigue Mats.
  Lexo më shumë
 • Përfitimet e shtresave UV të dyshemesë anti-lodhje

  Përfitimet e shtresave UV të dyshemesë anti-lodhje

  Mat Matja e Printimit ultraviolet i referohet procesit të shtypjes së sipërfaqes PVC të një Mat Anti-Fatigue duke përdorur teknologjinë e shërimit ultravjollcë. Procesi i Printimit UV përfshin bojëra speciale që janë formuluar të thahen shpejt kur ekspozohen ndaj dritës ultraviolet (UV). Ndërsa kalojnë dyshekët e komoditetit ...
  Lexo më shumë
 • Ftesa e Ekspozitës 2021 CCEE (ShenZhen)

  Ftesa e Ekspozitës 2021 CCEE (ShenZhen)

  Hi There! Sheep Anti-Fatigue Mat will attend the 2021 CCEE(ShenZhen) Exhibition held on April 14-15th in ShenZhen-China. If you are interested in our Anti-Fatigue Mats, Exercise Equipment Mats & Balance Boards, you can come to the exhibition, we are at Booth 4B12-4B13.  
  Lexo më shumë
 • Shep Anti-Lodhje Dele Co. Ltd: Furnizues Global Anti-Lodhje Mats

  Shep Anti-Lodhje Dele Co. Ltd: Furnizues Global Anti-Lodhje Mats

  As a global Anti-Fatigue Comfort Mats Manufacturer for over 15 years, SheepMats has established long term & stable business relationship with many top brands in the industry.   Why Choose Us? 15 years Anti-Fatigue Floor Mats manufacturing experience; Fast Delivery Time: approx. 25 days...
  Lexo më shumë
 • Domotex Asia / Chinafloor Hapet Sot!

  Domotex Asia / Chinafloor Hapet Sot!

  Domotex Asia / Chinafloor 2021 hapet sot - nga 24 deri më 26 Mars në Qendrën e Ekspozitave Ndërkombëtare të Re në Shanghai, Kinë dhe shënon vitin e 23-të radhazi. Meshët kundër Lodhjes së Deleve janë këtu duke ju pritur në Kabinën Nr. W3J21! Si një ekspozitë dysheme kryesore në rajonin Aziatik Paqësor, Domotex ...
  Lexo më shumë
 • Ushtrimi me një makinë eliptike

  Ushtrimi me një makinë eliptike

  A jeni një vrapues i përkushtuar që nuk mund ta përballoni më goditjen, apo do të ishte një nëse nuk do të ishin për të gjitha goditjet fjalë për fjalë të trotuarit ose rrugës? Nëse kryhet në makinën eliptike, përfitimet, mund të prisni të përfshini pothuajse gjithçka që prisni të ekzekutoni, së bashku me ...
  Lexo më shumë